Dekoracje-kosciolow.pl - dekorowanie kościoła łódzkie, łódź, ślub, dekoracje kosciolow lodz, komunia
Dekoracje kościołów.
Łódź i okolice.

Chcemy, aby oprawa Twojego Święta była wyjątkowa.

Dekoracje kościoła czy dekoracje sali na czas różnorodnych uroczystości uczynią ważny dla Was dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Wykonamy kompleksowo dekorowanie i ozdabianie kościoła oraz sal weselnych z wykorzystaniem szerokiej gamy elementów dekoracyjnych zgodnie z Waszym projektem, a także według rozwiązań autorskich, stworzonych z pasji i na bazie naszych doświadczeń przy zrealizowanych do tej pory pracach.

Nasze dekoracje zawsze dostosowujemy do charakteru uroczystości, miejsca w którym się odbywa, a także do Waszych indywidualnych preferencji i oczekiwań. Dekorowanie kościoła czy sali weselnej to dla nas nie tylko praca, to przede wszystkim możliwość stowrzenia dla Was niepowtarzalnej, magicznej atmosfery, dzięki której Wasze święto na zawsze zapiszę się Wam w pamięci. Lubimy podkreślać, że rozmowa z Klientem oraz poznanie jego oczekiwań są dla nas ważne. Służymy radą i doświadczeniem, chętnie przedstawiamy swoje propozycje na dekoracje, podpowiadamy najlepsze i najciekawsze rozwiązania. Dzięki wspólnym pomysłom stworzymy piękną i klimatyczną oprawę ślubu albo komunii.

Do dekoracji - strojenia ławek oraz ołtarza stosujemy kwiaty żywe, z których wykonujemy różnorodne kompozycje. Oczywiście dekoracje mogą zostać wykonane ze sztucznych kwiatów - stosujemy wysokiej jakości kwiaty sztuczne zrobione z materiału dobrze imitującego wygląd żywych kwiatów - ocenić je można dopiero po dotknięciu materiału, z którego są wykonane.

Na ławkach i podłodze układamy biały tiul, projektujemy dekoracje złożone ze świec w szklanych wazonach, tubach lub wazonach martini. Jako elementu dekoracyji używamy także giralnd kryształowych.

Podczas uroczystości istotna jest odpowiednio przygotowana oprawa i dobrze dobrane dekoracje. Ważne jest, aby Państwo Młodzi oraz zaproszeni gości poczuli podniosłą i niepowtarzalną atmosferę miejsca oraz wyjątkowość uroczystości.

W przypadku wykonywania dekoracji rustykalnych świetnie sprawdzają się kwiaty drewniane. Dysponujemy sercami i kulami ratanowymi, w których umieszczane są kwiaty lub gipsówka. Stosując płatki róż zwracamy uwagę na dopasowanie ich do charakteru kościoła i całości aranżacji. Świetnym uzupełnieniem i wykończeniem każdej niemal dekoracji jest biały dywan.

Komu powierzyć dekorowanie kościoła?

Wykonanie dekoracji kościelnej zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz elementów wymaga odpowiedniego podejścia, doświadczenia, ale też zrozumienia potrzeb i umiejętności wykreowania swego rodzaju magii, która sprawi, że przygotowane dekoracje stworzą niepowtarzalną i harmoniją całość, która podkreśli i dopełni uroczystość.

Decydując się na powierzenie tego ważnego zadania Nam otrzymujesz nie tylko fachowość, profesjonalne i życzliwe podejście, możliwość konsultacji czy bogatą ofertę dekoracji. Możesz liczyć na Nasze zaangażowanie i chęć dopasowania propozycji tak, aby spełniła wszystkie Twoje oczekiwania. Jesteś dla Nas ważny. Chceny zapewnić Ci niezapomniane wrażenia i stać się cząstką, która dopełni i upiększy każdą Twoją uroczystość.

Jeśli chcesz sprawić, aby Twoja uroczystość nabrała niepowtarzalnego charakteru, chcesz przenieść oprawę ślubu, komunii w inny wymiar i zrealizować swoje marzenia o tym dniu - nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami. Dekoracje to nasza pasja. Dekorujemy z myślą o Tobie.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na wizytę?

EFEKT DEKORACJE
nr tel.: 501-582-019